Dla mieszkańca

Apolonii Kolorz życzymy 200 lat!

Dziś świętowała swoje 103. urodziny.

Zdjęcie przedstawia Apolonię Kolorz.

To rodowita jastrzębianka pełna uśmiechu i ciepła. Ma wspaniałą, wspierającą i kochającą rodzinę. Szczęśliwe doczekała się 2 wnuczek, 5 prawnuków i jedną praprawnuczkę. Była pracownikiem cegielni i opiekowała się gospodarstwem. Przepisu na długowieczność konkretnego nie posiada. Czekamy na kolejny jubileusz, który da okazję do odwiedzin i złożenia życzeń w kolejnych latach.

Dołączamy się do życzeń składanych Apolonii Kolorz przez Prezydenta Miasta – Michała Urgoła:

Z okazji Pani 103. urodzin pragnę złożyć Pani najserdeczniejsze życzenia. To niezwykły zaszczyt móc uczcić tę wyjątkową okazję razem z Panią. Sto trzecie urodziny są wyjątkowym momentem, który świadczy o Pani sile, wytrwałości i niezłomnym duchu. Przez te wszystkie lata, Pani życie było natchnieniem dla wielu ludzi, pokazując, że wiek nie ma znaczenia, jeśli jest się pełnym energii, optymizmu i pasji.

Mądrość, doświadczenie i historia są bezcennym skarbem, który przekazuje Pani kolejnym pokoleniom. Pani obecność jest źródłem inspiracji dla nas wszystkich, udowadniając, że w każdym wieku można cieszyć się życiem i pozytywnie wpływać na innych.

Życzę dużo zdrowia, szczęścia, radości i miłości. Niech każdy dzień przynosi uśmiech na twarzy i niezapomniane chwile pełne ciepła. Niech kolejne lata przyniosą nowe plany, spełnienie marzeń i jeszcze wiele wspaniałych wspomnień.

Zdjęcie przedstawia Apolonię Kolorz.