Dla mieszkańca

Drzemka w Miasteczku Ruchu Drogowego

Operator monitoringu miejskiego zauważył leżącą bez ruchu na ławce osobę.

4 lutego w godzinach południowych na terenie Miasteczka Ruchu Drogowego w jarze przy ul. Turystycznej, operator monitoringu miejskiego zauważył osobę leżącą bez ruchu na ławce. Na miejsce natychmiast udał się patrol Straży Miejskiej.

Jak się okazało chwilę później, zastali śpiącego, będącego pod wpływem alkoholu mężczyznę, który uznał, iż ławka jest dobrym miejscem na drzemkę.

Obowiązujące przepisy stanowią jednak inaczej, dlatego mężczyzna został ukarany przez funkcjonariuszy mandatem karnym i opuścił teren Miasteczka Ruchu Drogowego.


Pozostałe aktualności

Wszystkie aktualności