Ekologiczny spektakl teatralny – Detektyw Kot

Pobierz bezpłatną wejściówkę!

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na ekologiczny spektakl teatralny – „Detektyw Kot”.

Przedstawienie odbędzie się w piątek 9 czerwca 2023 roku o godzinie 17:00 w Kinie Centrum.

Bezpłatne wejściówki można pobrać w Urzędzie Miasta, na sali obsługi interesanta, na stanowisku nr 5. Liczba miejsc jest ograniczona.

Przyjdź i rozwiązuj zagadki kryminalne razem z nami!

„Detektyw Kot” to zagadkowy spektakl teatralny oparty na baśni o „Kocie w butach”. Widzowie będą mieli okazję być świadkami jubileuszowego koncertu znanej wokalistki Maryli Kotowicz. Na skutek niesamowitego zdarzenia koncert przemieni się w interaktywne śledztwo, prowadzone przez detektywa Kota i jego asystentkę Kocimiętkę, w którym uczestniczyć będzie publiczność. Na dzieci czekają ciekawe zagadki, proekologiczne piosenki i wartościowa puenta. Wszystkie utwory będą śpiewane przez aktorów na żywo.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej Teatru Kultureska.

Zapraszamy!

Jeśli pobierzesz bilety, a nie będziesz mógł przyjść - przekaż je znajomym lub oddaj w Urzędzie Miasta, sala obsługi interesanta, stanowisko nr 5. Dziękujemy!