Dla mieszkańca

Kolejny wandal złapany na gorącym uczynku

Bezmyślny akt wandalizmu został udokumentowany okiem miejskiej kamery.

W godzinach popołudniowych na kamerze usytuowanej w dzielnicy Zdrój operator monitoringu zauważył mężczyzn przebywających na terenie parku za Kompleksem Dąbrówka. Obserwacja dość szybko przyniosła rezultaty. Już po chwili jeden z nich postanowił pochwalić się swoimi umiejętnościami z zakresu sztuk walki, obierając sobie na przeciwnika ławkę i inne elementy infrastruktury komunalnej.

Pomimo chęci i widocznego zaangażowania, fanowi filmów akcji nie udało się pokonać (czytaj: zniszczyć) mienia, również dzięki szybkiej reakcji Strażników Miejskich, którzy już po chwili prowadzili na miejscu czynności służbowe. Funkcjonariusze poinformowali sprawcę dewastacji o miejscach, gdzie może realizować swoje pasje oraz ukarali go najwyższym przewidzianym przepisami mandatem karnym.


Pozostałe aktualności

Wszystkie aktualności