Dla mieszkańca

Mandaty za spożywanie alkoholu i zakłócanie porządku

Część zgłoszeń jakie w miniony weekend przyjął od mieszkańców dyżurny straży miejskiej, dotyczyła spożywania alkoholu w niedozwolonych miejscach i zakłócania porządku.

Strażnicy Miejscy interweniowali m.in. na zasobach mieszkaniowych przy ul. Miodowej, Zielonej i Pomorskiej, gdzie dochodziło do zakłóceń porządku publicznego przez osoby będące pod wpływem alkoholu. Z kolei na ul. Warmińskiej dwukrotnie podejmowali czynności wobec osób spożywających alkohol w miejscu zabronionym.

Funkcjonariusze interweniowali również po zgłoszeniach od operatora monitoringu miejskiego, jak np. w sobotę ok. 23.00 w inhalatorium Parku Zdrojowym, gdzie grupka mężczyzn urządziła sobie ogródek piwny.

Sprawców wykroczeń ukarano mandatami karnymi.


Pozostałe aktualności

Wszystkie aktualności