Młodzi i zdolni

To już kolejny rok, w którym szczególnie uzdolniona młodzież z Jastrzębia-Zdroju otrzymała stypendia Prezydenta Miasta.

Stypendysta odbiera gratulacje z rąk Anny Hetman, prezydent miasta.

W roku szkolnym 2021/2022 aż 48 uczniów z jastrzębskich szkół spełniło warunki przyznania stypendium w ramach Programu Stypendialnego Miasta Jastrzębie-Zdrój. Wśród nich było 7 uczniów ze szkół podstawowych oraz 41 uczniów ze szkół ponadpodstawowych.

Najliczniej reprezentowany był Zespół Szkół nr 6 – 31 stypendystów, 6 stypendystów z Zespołu Szkół nr 2  oraz 4 stypendystów z I Liceum Ogólnokształcącego. Wśród szkół podstawowych znaleźli się uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1, Szkoły Podstawowej nr 9, Szkoły Podstawowej nr 12, Szkoły Podstawowej nr 16, Szkoły Podstawowej nr 19 oraz z Publicznej Szkoły Podstawowej Sióstr Salezjanek w Jastrzębiu-Zdroju.

Wszystkim Uczniom serdecznie gratulujemy znakomitych wyników w nauce, które są odzwierciedleniem wytężonej pracy oraz życzymy dalszych sukcesów w dziedzinie edukacji.

Galerię zdjęć znajdziecie na naszym profilu w serwisie społecznościowym Facebook: