Dla mieszkańca

W ramach Towarowa Live odbędą się kolejne koncerty

Zapraszamy na koncerty w Łaźni Moszczenica.

Plakat zachęca do wzięcia udziału w koncertach.

Towarowa Live to cykl letnich, outdoorowych, czwartkowych koncertów przy Łaźni Moszczenica. Muzyka alternatywna młodego pokolenia, strefa relaksu i gastronomiczna, a przed każdym koncertem wystąpi DJ Michał Urbaniak. Podczas wakacyjnych miesięcy odbędą się kameralne koncerty młodych, obiecujących muzyków polskiej sceny alternatywnej.

Dj Michał Urbaniak, będzie rozkręcał każdą imprezę już od 16:30.  Zapraszamy na koncerty:

11.07. 18:00 Postman

Postman, czyli Kostiantyn Pochtar, to pochodzący z Kijowa muzyk, multiinstrumentalista, kompozytor, piosenkarz i songwriter. Od 2017 roku jeździ po całej Europie z koncertami a aktualnie mieszka w Polsce. Postman śpiewa w języku ukraińskim i angielskim.

25.07. 18:00 Zbyszek Adamek

Zbyszek Adamek to wokalista, producent i tekściarz. O swojej twórczości mówi: Staram się pisać piosenki, przy których można się bawić, zrelaksować, lecz również ponieść odrobinie nostalgii. Wraz z łódzkim artystą Lucasem Flintem wydali singiel „Maj”, który długo zajmował pierwsze miejsce playlisty Alternatywa Polska na Spotify.

08.08. 18:00 Follow Rivers

Follow Rivers to indie folkowe małżeństwo. Od 2016 roku Patrycja i Krzysztof Pachólscy łączą nietuzinkowy, ciepły wokal z dźwiękami gitar. Często śpiewają wspólnie tworząc różnorodne harmonie, czasami sięgają po ukulele.

22.08. 18:00 Rozen

Rozen to projekt muzyczny z pogranicza indie folku i popu. Twórczość grupy to wyraziste połączenie ciepłego wokalu, gitary elektrycznej, skrzypiec, wiolonczeli i perkusji. Opowiadają historie o tym, co wspólne, a w swoich utworach dotykają uniwersalnych doświadczeń


Pozostałe aktualności

Wszystkie aktualności
Polecamy