Nietypowa forma powtórki materiału dla maturzystów

Zespół muzyczny „Piramidy” wystąpił dla uczniów ostatnich klas liceów i techników.

Zdjęcie przedstawia zespół Piramidy

To już ostatnia prosta przed maturami, a najstarsi uczniowie jastrzębskich liceów i techników już niebawem opuszczą mury dotychczasowych szkół. Obecnie trwają ostatnie przygotowania do egzaminu dojrzałości, który w tym roku rozpocznie się 7 maja.

Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój tegorocznych maturzystów oraz uczniów przedostatnich klas liceów i techników, zaprosiła na ostatnie powtórki w bardzo ciekawej formie. Odbyły się one w Miejskim Ośrodku Kultury w Jastrzębiu-Zdroju i miały formę muzyczną.

Zespół „Piramidy” w „Rozmowach z piramidami” - sł. J. Słowacki, A. Mickiewicz, C. Norwid muz. Piotr Kajetan Matczuk, przedstawił maturzystom swoją  interpretację utworów sławnych poetów. Miejmy nadzieję, że nietypowe formy "podawania" wiedzy, pomogą uczestnikom wydarzeń. A wszystkim maturzystom życzymy powodzenia na egzaminach. Trzymamy za Was kciuki!

Następnym tego typu wydarzeniem, na które zaprosimy maturzystów to:

„Noc Maturzystów czyli Powtórka Party”

Termin: 25 kwiecień 2024 r.

Godziny: 17:30 – 24:00

Miejsce: Carbonarium

Zdjęcie przedstawia maturzystów MOK
Zdjęcie przedstawia maturzystów i Prezydent Jastrzębia-Zdroju  MOK