Dla mieszkańca

Piknik w Kurorcie - Złota Era Dwudziestolecia Międzywojennego!

Odkryj magię lat dwudziestych i trzydziestych w Jastrzębiu-Zdroju!

Z wielką radością zapraszamy Państwa na najpiękniejszą imprezę w stylu dwudziestolecia międzywojennego - Piknik w Kurorcie!
Przenieśmy się na kilka godzin w przeszłość i odkryjmy magiczny świat Parku Zdrojowego, który był znany jako Perła Uzdrowisk Śląskich. Wyobraźmy sobie czas, gdy uzdrowisko tętniło życiem, zapewniając kuracjuszom nie tylko lecznicze zabiegi, ale także niezliczone atrakcje.

Wydarzenie odbędzie się 28 maja o godzinie 15:00, w Parku Zdrojowym.

Na Pikniku w Kurorcie czeka na Państwa niezwykłe widowisko. Muzyka na żywo wprowadzi nas w klimat tamtych lat, tworząc nostalgiczne melodie, które będą ożywiać nasze serca. Niezwykłe pokazy cyrkowe rozbudzą w nas radość i zachwyt, jakiego doświadczały tłumy spragnione rozrywki w owych czasach.

Prawdziwą perełką będzie karuzela wiedeńska, która dostarczy nam dawnych emocji i radości z jazdy na tle malowniczych widoków parku.
Karuzela ta pochodzi z 1899 roku, jest bogato zdobiona złotymi ornamentami i obrazami, wygrywa walce i wciąż porywa w wir zabawy.

Przygotujcie się na wyjątkowe konkursy i atrakcje! Podczas Pikniku w Kurorcie odbędzie się konkurs na najlepsze przebranie w stylu retro. To doskonała okazja, abyście mogli wyciągnąc z szafy swoje najpiękniejsze stroje z epoki i przenieść się w czasy, gdy eleganckie suknie i stylowe garnitury były na porządku dziennym. Niech wyobraźnia zatańczy w rytmie lat dwudziestych i trzydziestych!

Dołącz do nas na Pikniku w Kurorcie w Jastrzębiu-Zdroju! Podziwiaj zabytkowe samochody i rowery, przenieś się w świat automobile i bicykli jako symboli nowoczesności i wolności. Spędź wyjątkowy czas z rodziną i przyjaciółmi!


Pozostałe aktualności

Wszystkie aktualności
Polecamy