Sporo atrakcji na Jarmarku Wielkanocnym w Jastrzębiu-Zdroju

Na placu WOŚP odbędą się m.in. koncerty. Zaplanowano także wielkanocny poczęstunek dla mieszkańców i konkursy.

Zdjęcie przedstawia plakat zapowiadający Jarmark Wielkanocny

Tradycyjnie w trakcie ostatniego przed Wielkanocą weekendu, w Jastrzębiu-Zdroju będzie się odbywał Jarmark Wielkanocny. Tegoroczne Święta Wielkanocne przypadają na niedzielę - 31 marca oraz poniedziałek - 1 kwietnia. Jarmark odbędzie się więc w dniach od 22 do 24 marca.

Wydarzenie będzie miało miejsce na placu WOŚP, przed kinem "Centrum". W piątek i sobotę (22 i 23 marca) potrwa ono od 10:00 do 19:00, natomiast w niedzielę odbywać się będzie w godz. 10:00-18:00.

W tym czasie na kramach będą sprzedawane: wielkanocne palmy i ozdoby, a także gastronomiczne wyroby regionalne, jak chociażby miody.

Nie zabraknie również różnego rodzaju atrakcji. Odbywać się będą koncerty oraz konkursy - np. na najpiękniejszą palmę wielkanocną. Wcześniej będzie też okazja do wspólnego wykonania palmy wielkanocnej.

Ostatniego dnia jarmarku przewidziano gotowanie z kucharzem Michałem Bałazym oraz poczęstunek mieszkańców żurem śląskim.

Atrakcje stanowić będą również: darmowa karuzela dla dzieci i przejazdy Coralbusikiem. Zaplanowano także plenerową wystawę wycinanek Ewy Wrożyny i Zofii Tomeczek.

Poniżej dokładna rozpiska wydarzeń w trakcie Jarmarku Wielkanocnego w Jastrzębiu-Zdroju.

Piątek - 22 marca

• 16:00 - Występ zespołu Druga Młodość - Obrzęd Wielkanocny
  • 17:00 - Koncert Jacek Silski

Sobota - 23 marca