Szkolenie dla organizacji pozarządowych

Będzie dotyczyło dofinansowań. Zasad przygotowywania wniosków oraz trwających konkursów grantowych.

Zdjęcie przedstawia ludzi działających w organizacji pozarządowej.

Fot. Freepik

O aktualnie trwających naborach w konkursach grantowych, a także tego, jak odpowiednio przygotować do nich wniosek, aby uzyskać dofinansowanie dowiedzą się uczestnicy szkolenia, które odbędzie się w Urzędzie Miasta w Jastrzębiu-Zdroju. Szkolenie jest skierowane do przedstawicieli organizacji pozarządowych. Poprowadzi je Tomasz Pawłowski z Fundacji trzeci.org.

W trakcie szkolenia, osoby, które zdecydują się wziąć w nim udział, uzyskają informacje o tym, jakie są formalności związane z korzystaniem z dostępnych źródeł finansowania, a także jak sprawozdać realizowane projekty.

Szkolenie odbędzie się 20 listopada w siedzibie Urzędu Miasta, w sali 129A w godz. od 15:30 do 18:30. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Konieczne jest jednak zgłoszenie chęci uczestnictwa w nim.

To należy zgłosić do Wydziału Dialogu Społecznego - Referatu Organizacji Pozarządowych w Urzędzie Miasta, pok. 210 A - osobiście - lub mailowo: organizacje@um.jastrzebie.pl albo telefonicznie: 32 47 85 135.