Dla mieszkańca

Tablica radarowa znowu postawiona

Zamontowano ją w pasie drogowym przy ul. Wyzwolenia.

Tablica radarowa

Wyposażoną w solarne źródło zasilania tablicę z radarowym wyświetlaczem prędkości MD-DP 1 zamontowano ponownie w pasie drogowym ul. Wyzwolenia. Poprzednia, funkcjonująca w tym miejscu tablica została zniszczona na początku 2022 roku w wyniku zaistniałej kolizji drogowej. Środki na pokrycie bieżących kosztów zakupu i montażu odzyskano z polisy ubezpieczeniowej poprzedniego urządzenia.


Pozostałe aktualności

Wszystkie aktualności