Dla mieszkańca

Zaprojektuj EKO-mural!

Nie zdążyłeś? Przedłużamy konkurs o tydzień! Ostateczny termin nadsyłania prac upływa 21 czerwca.

Plakat z datą nadsyłania prac - 14 czerwca 2021.

Zaskocz mieszkańców swoją wizją artystyczną, prowokuj do dyskusji i skłaniaj do refleksji. Wytocz ciężkie działa swojej kreatywności i pokoloruj jeden z bloków! Nagroda główna wynosi 5 000 zł.

Zaprojektuj EKO-mural!

Projekt swym charakterem i tematyką musi w kreatywny i nieszablonowy sposób poruszać zagadnienia z zakresu ekologii oraz skłaniać do dyskusji na tematy związane z walką z zanieczyszczeniami środowiska wywoływanymi działalnością człowieka. Powinien wywoływać emocjonalne reakcje i prowokować refleksję odbiorcy na temat jego wpływu na kondycję środowiska, w którym mieszka. Dodatkowym atutem będzie nawiązanie do lokalnych wyzwań ochrony środowiska.

Projekt zostanie zrealizowany przy użyciu farby antysmogowej, która neutralizuje tlenki azotu, zmniejsza zanieczyszczenie powietrza formaldehydem, zapobiega rozwojowi grzybów i pleśni na powłoce oraz eliminuje nieprzyjemne zapachy.

Prace oraz wypełnione karty zgłoszeniowe należy przesyłać na adres promocja@remove-this.um.jastrzebie.pl lub w formie fizycznej dostarczyć bezpośrednio do Urzędu Miasta.

Uwaga! Nowy termin zgłaszania projektów - do 21 czerwca 2021r.

Do pobrania:


Pozostałe aktualności

Wszystkie aktualności
Polecamy