Dla mieszkańca

Andrzejkowa energia w rytmach zumby na Osiedlu Staszica

Była muzyka, pozytywna energia oraz wspólna zabawa - zabawa andrzejkowa na Osiedlu Staszica.

21 listopada w Zespole Szkół nr 2 im. Wojciecha Korfantego odbyła się zabawa andrzejkowa współorganizowana przez Zarząd Osiedla Staszica, która zgromadziła młodzież naszego miasta.

W programie nie zabrakło tanecznych atrakcji — od żywiołowych rytmów zumby, po wspólne tańce integracyjne, które szybko porwały uczestników do zabawy. Przygotowano ruchowe konkurencje i animacje, a popularnością cieszył się także świeżo prażony popcorn.

Wieczór zwieńczyła andrzejkowa dyskoteka, podczas której uczestnicy mogli dać się ponieść ulubionym hitom i tanecznym szaleństwom. Wydarzenie stworzyło okazję do wspólnego spędzenia czasu, integracji oraz wprowadzenia wszystkich w radosny, magiczny klimat andrzejkowy.

Grupa młodzieży tańcząca w rzędach na parkiecie, oświetlona kontrastowym, zielonym i czerwonym światłem scenicznym
Uczestnicy zabawy stojący tyłem, wykonujący wspólny układ taneczny w intensywnej, niebieskiej poświacie reflektorów
Widok na bawiącą się grupę ludzi w zadymionej sali, wypełnionej ciepłym, rozmytym światłem i cieniami

Pozostałe aktualności

Wszystkie aktualności