Dla mieszkańca

MOK zaprasza do Jaru Południowego

Metal, papier i gips staną się głównymi bohaterami zajęć plastycznych, które dla dzieci organizuje Miejski Ośrodek Kultury.

Trzy dni i trzy różne tematy przewodnie. Jastrzębski MOK organizuje otwarte warsztaty plastyczne dla dzieci. Pierwsze spotkanie już 23 lipca.

- W czasie wakacji zapraszamy dzieci na plastyczne atrakcje do Jaru Południowego! W czasie naszych spotkań dzieci będą miały okazję twórczo spędzić czas w świecie różnorodności barw i form. Dzieci nauczą się kreatywnego wykorzystywania różnorodnych materiałów. Każde spotkanie będzie poświęcone innej tematyce, będziemy pracowali z drewnem, metalem, papierem i gipsem. Uczestnicy zajęć będą mieli okazję odkrywać własne możliwości twórcze i rozwijać plastyczne zainteresowania, eksperymentować i po prostu dobrze się bawić

- zapraszają organizatorzy.

Harmonogram warsztatów:

  • 23.07.2020 r. „Plastyczne atrakcje na wakacje” - metal, godzina: 11:00 - 13:00
  • 06.08.2020 r. „Plastyczne atrakcje na wakacje” - papier, godzina: 11:00 - 13:00
  • 20.08.2020 r. „Plastyczne atrakcje na wakacje” - gips, godzina: 11:00 - 13:00

Wszystkie spotkania odbędą się z zachowaniem aktualnego reżimu sanitarnego. W przypadku złej pogody zajęcia odbędą się w świetlicy „Skarbnik” na ul. Wielkopolskiej 65.


Pozostałe aktualności

Wszystkie aktualności