2 stycznia Urząd Miasta będzie nieczynny

Dla pracowników magistratu jest to dzień wolny w zamian za święto przypadające 6 stycznia 2024 roku.

Zdjęcie przedstawia miasto.

W związku z przypadającym w sobotę 6 stycznia 2024 roku świętem, pracownicy Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój otrzymali dzień wolny. Zgodnie z postanowieniami prawnymi (Kodeks Pracy), wprowadzonym Zarządzeniem oraz regulaminem pracy urząd będzie nieczynny 2 stycznia (we wtorek) 2024 roku.

Zarządzenie w tej sprawie oparte jest na przepisach ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz Kodeksu Pracy z 26 czerwca 1974 r. Dniem wolnym za święto dla pracowników Urzędu Miasta, z wyjątkiem pracowników Urzędu Stanu Cywilnego, jest właśnie 2 stycznia.

Prosimy o wyrozumiałość ze strony mieszkańców i klientów, którzy planują wizyty w urzędzie, z uwagi na przerwę w pracy związaną z nadchodzącym świętem. Regularna działalność urzędu zostanie wznowiona w dniu 3 stycznia 2024 roku.

Życzymy wszystkim spokojnych i radosnych Świąt oraz udanego Nowego Roku!