Dla mieszkańca

Eksplozja kolorów w Ośrodku Wypoczynku Niedzielnego

To będzie niezwykle kolorowa sobota w naszym mieście!

Ostatnia sobota wakacji zapowiada się niezwykle barwnie i radośnie! 

31 sierpnia w Ośrodku Wypoczynku Niedzielnego (OWN) odbędzie się kolejna edycja lubianej przez mieszkańców Eksplozji Kolorów. To wydarzenie, pełne energii i niesamowitych emocji, startuje o godzinie 16:00. 

Czym jest Eksplozja Kolorów?

Eksplozja Kolorów to popularna zabawa inspirowana indyjskim festiwalem Holi, znana z niezwykłych kolorowych chmur unoszących się w powietrzu. Podczas wydarzenia tysiące ludzi, zarówno młodych, jak i starszych, jednocześnie wyrzuca w górę sypkie proszki zwane Kolorami Holi. Efekt jest oszałamiający – cała przestrzeń wypełnia się wielobarwną chmurą. Eksplozja Kolorów to nie tylko świetna zabawa, ale również doskonała okazja do zrobienia spektakularnych zdjęć, które na długo będą przypominać o tym dniu.

Bezpieczeństwo i ekologiczność Kolorów Holi

Kolory Holi to barwny puder, który jest nie tylko niezwykle efektowny, ale również bezpieczny dla zdrowia i przyjazny dla środowiska. 

Eksplozja Kolorów to nie jedyna atrakcja, jaka czeka na uczestników w ten wyjątkowy dzień. Dla najmłodszych przygotowana została Strefa Rozrywki, gdzie dzieci będą mogły bawić się i uczestniczyć w różnorodnych zabawach. Kolejnym kolorowym akcentem będzie Festiwal Baniek Mydlanych, podczas którego każdy będzie mógł podziwiać unoszące się w powietrzu bańki, co dodatkowo ubarwi atmosferę całego wydarzenia.

Muzyczną oprawę imprezy zapewni DJ Player, który zadba o to, aby nikt nie stał w miejscu. W rytm muzyki, uczestnicy będą mogli bawić się do woli, ciesząc się ostatnimi chwilami wakacyjnego luzu.

Do zobaczenia na OWN-ie!


Pozostałe aktualności

Wszystkie aktualności